Inwestycja

1 / 9 Wyjątkowa rewitalizacja Centrum Praskie Koneser znajduje się przy tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej, w sercu Starej Pragi. Na 5-hektarowej działce w 2017 roku powstanie lifestylowe centrum stolicy. Rewitalizacja Warszawskiej Wytwórni Wódek obejmuje adaptację zabytkowych budynków i budowę nowych - doskonale wpisujących się w klimat i architekturę historycznego Konesera.  
2 / 9 Esencja Pragi Ulice Ząbkowska i Targowa, Bazar Różyckiego, Cerkiew Metropolitalna i Koneser to najbardziej rozpoznawalne miejsca na mapie warszawskiej Pragi, dzielnicy o silnej tożsamości i rzadko spotykanym autentyzmie miejskiej kultury, obyczajów i języka. Tu właśnie powstaje nowoczesna, praska przestrzeń miejska wpisana w tradycję i lokalny koloryt dzielnicy. Koneser to marka wyznaczająca współczesne standardy życia, pracy i relaksu.
3 / 9 Czysta tradycja U schyłku XIX wieku w Koneserze powołano do życia Warszawską Fabrykę Rektyfikacji Spirytusu. Przez lata była potentatem w produkcji wysokogatunkowego alkoholu. W Monopolu stworzono klasyczne i szlachetne kompozycje wódek: Wyborowej, Luksusowej i Żubrówki. 14 kwietnia 1924 roku, w związku z reformą monetarną, otwarto w jednym z budynków Konesera, Mennicę Państwową. Bilon, odznaczenia i medale bito tutaj aż do czasów wojny.
4 / 9 Harmonia przestrzeni Wyjątkowa przestrzeń typu mixed-use łączy funkcje mieszkaniową, handlową, biznesową i kulturalną. Koneser będzie kontynuować kreatywne tradycje warszawskiej Pragi. Przestronne, tętniące życiem place pomiędzy budynkami będą stanowić idealną scenerię dla wydarzeń kulturalnych, jarmarków i imprez.
5 / 9 Lifestylowe centrum stolicy Koneser to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, romantyczny wieczór czy rodzinne zakupy w wyjątkowej scenerii Starej Pragi. Butiki marek polskich i międzynarodowych, designerskie pop-up store’y, liczne punkty usługowe, targ zdrowej żywności oraz ponad 30 autorskich restauracji, kawiarni i barów – oferta handlowa Konesera zaskoczy najbardziej wymagających.  
6 / 9 Biura z charakterem Prestiżowi związanemu z zabytkowym charakterem lokalizacji towarzyszy wyjątkowa energia właściwa miejscom, w których przedsiębiorczość i kreatywność były obecne od zawsze. Wygodny dojazd z każdego miejsca w Warszawie, inspirująca architektura oraz najwyższe standardy ponad 25,500 m2 powierzchni biurowej czynią Konesera najbardziej oryginalnym biznesowym adresem w stolicy.  
7 / 9 Tętniąca życiem atrakcja turystyczna Tradycja zobowiązuje, dlatego w nowej odsłonie Konesera znajdzie się, unikalne na skalę światową, Muzeum Polskiej Wódki. Z myślą o turystach, w Koneserze powstanie komfortowy hotel. Tuż obok, w nowoczesnym centrum konferencyjno-eventowe będą odbywały się liczne imprezy biznesowe, kulturalne i rozrywkowe.
8 / 9 Niecodzienna codzienność Idealny standard wykończenia i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne są symbolem mieszkań, loftów i soft-loftów Konesera. Ich wyjątkową aurę tworzą nowe budynki, wkomponowane w przestrzeń dawnych obiektów fabrycznych
9 / 9 Siła doświadczenia Centrum Praskie Koneser to drugi wspólny projekt dwóch doświadczonych deweloperów: międzynarodowej Liebrecht and wood Group, której dewizą jest "inna wizja nieruchomości" oraz notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych BBI Development, które specjalizuje się z niebanalnych miejskich projektach.  Wspólnie firmy odświeżyły okolice Placu Unii Lubelskiej, budując nowoczesny biurowiec i centrum handlowe Plac Unii. Teraz, wspierane przez pracownię architektoniczną Juvenes projekt, zmieniają oblicze Starej Pragi, której serce już niedługo będzie biło w zrewitalizowanym Koneserze.
Wczoraj
Dziś
Jutro